2021 daranyi ignac terv
20211101 mediatanacs tamogatasi program 02
Az Eleven Televízió médiaszolgáltatási tevékenységét a Médiatanács a Médiatanács Támogatási Program keretében támogatja

20211101 leader sajat palyazat02

2021. október 8-án a Bükkábrányi SC U14-es korosztálya hazai környezetben lépett pályára: Sajóbábony együttesét fogadták a Szép Pál Sporttelepen. A mérkőzésvezető 15 órakor indította el az összecsapást.
A 6. percben Lakatos Sándor János gólja révén az ábrányiak szerezték meg a vezetést.
A 15. percben szintén Lakatos Sándor János volt eredményes.
A 22. percben Oláh Elemér gólja révén Sajóbábony csapata szépített.
Az első félidő végét jelző sípszó 2:1-es állásnál hangzott el.
A 43. percben Szilágyi Sándor gólja révén a vendégek kiegyenlítettek.
4 perc elteltével Burai Milán szerzett gólt csapatának.
Az 53. percben szintén Burai Milán volt eredményes.
2 perc elteltével újabb ábrányi gól született.
Az 59. percben Burai Milán megszerezte negyedik gólját is, ami csapatának már a hatodikat jelentette.
A 66. percben Lakatos Sándor János talált be ellenfele kapujába.
Még egy perc sem telt el, de Lakatos Sándor János is megszerezte negyedik gólját, ami csapatának már a nyolcadikat jelentette.
A 70. percben Szilágyi Sándor talált be az ábrányi kapuba.
A maradék játékidőben több gól nem született, így a Bükkábrányi SC – Sajóbábony U14-es mérkőzés végeredménye 8:3 lett.

Sorry, this website uses features that your browser doesn’t support. Upgrade to a newer version of Firefox, Chrome, Safari, or Edge and you’ll be all set.