2021 daranyi ignac terv
20211101 mediatanacs tamogatasi program 02
Az Eleven Televízió médiaszolgáltatási tevékenységét a Médiatanács a Médiatanács Támogatási Program keretében támogatja

20211101 leader sajat palyazat02

2021. október 2-án Mezőnyárád csapata idegen környezetben lépett pályára. Szentistván otthonába utaztak. A két csapat összecsapása 15 órakor kezdődött.
A 28. percben Nagy Gergő gólja révén a nyárádiak szerezték meg a vezetést
2 perc elteltével szintén Nagy Gergő volt eredményes.
Mivel további gól nem született a játékvezető 0:2-es állás mellett fújta le az első félidőt.
Az 57. percben Birinyi István Roland sárga lapot kapott.
A 66. percben Boldizsár János talált be ellenfele kapujába.
A 74. percben Szepesi Attila sárga lapot kapott.
Még egy perc sem telt el de Gilányi Richárd is sárga lapos figyelmeztetésben részesült.
A 82. percben Koncz Gábor József gólja révén a szentistvániak szépítettek.
2 perc elteltével Kispál Dániel sárga lapot kapott.
A maradék játékidőben több gól nem született, így a Szentistván – Mezőnyárád bajnoki labdarúgó mérkőzés végeredménye 1:3 lett.

Kovács Gyula
  • szerkesztő
  • Telefon: +36/30-395-4289
  • E-mail: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Sorry, this website uses features that your browser doesn’t support. Upgrade to a newer version of Firefox, Chrome, Safari, or Edge and you’ll be all set.