2021 daranyi ignac terv
20211101 mediatanacs tamogatasi program 02
Az Eleven Televízió médiaszolgáltatási tevékenységét a Médiatanács a Médiatanács Támogatási Program keretében támogatja

20211101 leader sajat palyazat02

2021. október 27-én a Bükkábrányi SC U14-es korosztálya hazai környezetben lépett pályára. Egy korábban elmaradt találkozót játszottak le, az MVSC-Miskolc együttesét fogadták a Szép Pál Sport telepen. A kezdőrúgást délután 14 órakor végezték el.
Az első 45 percben egyik csapatnak sem sikerült gólt szereznie, így a félidei eredmény 0:0 lett.
A 63. percben Mestellér Zétény gólja révén a miskolciak szerezték meg a vezetést.
5 perc elteltével Török Erik Barnabás szerzett gólt csapatának.
A 69. percben Szőke János volt eredményes.
A maradék játékidőben több gól nem született, így a Bükkábrányi SC – MVSC-Miskolc U14-es bajnoki labdarúgó mérkőzés végeredménye 0:3 lett.

Sorry, this website uses features that your browser doesn’t support. Upgrade to a newer version of Firefox, Chrome, Safari, or Edge and you’ll be all set.