2021 daranyi ignac terv
20211101 mediatanacs tamogatasi program 02
Az Eleven Televízió médiaszolgáltatási tevékenységét a Médiatanács a Médiatanács Támogatási Program keretében támogatja

20211101 leader sajat palyazat02

2021. november 14-én Mezőkeresztes női kézilabda ifjúsági csapata idegen környezetben lépett pályára, Szerencsre utaztak. A találkozó délután 16 órakor kezdődött.
Az 1. félidőt az első percekben a szerencsi csapatnak sikerült jobban indítani egymás után kilenc találattal. Ezután sikerült csak a vendég csapatnak szépíteni. A félidő első felében a hazai csapat folyamatosan értékesítette góljait, a keresztesiek igyekeztek felzárkózni, de nem tudták behozni a lemaradásukat.
A félidő második felében a vendég csapatnak sajnos nem sikerült behozni a hátrányát, így a félidei eredmény 15 -3 lett a hazai csapat javára.
A 2. félidőt a vendég csapat indította kettő találattal, de szinte azonnal meg is érkezett erre a hazaiak válasza. A félidő első felében a két csapat felváltva értékesítette góljait, de a hazai csapat folyamatosan megtartotta a vezetést.
A félidő második felében a keresztesi csapat próbált felzárkózni, de úgy tűnt, minden erőfeszítés ellenére sem tudják behozni lemaradásukat. A végeredmény végül 27-12 lett a szerencsi csapat javára.

Sorry, this website uses features that your browser doesn’t support. Upgrade to a newer version of Firefox, Chrome, Safari, or Edge and you’ll be all set.