2021 daranyi ignac terv
20211101 mediatanacs tamogatasi program 02
Az Eleven Televízió médiaszolgáltatási tevékenységét a Médiatanács a Médiatanács Támogatási Program keretében támogatja

20211101 leader sajat palyazat02

2021. november 13-n a Bükkábrányi SC ifjúsági csapata idegen környezetben lépett pályára. Tiszakeszi otthonába utaztak. A két csapat összecsapása 13 órakor kezdődött.
Az első percben Váradi Alex gólja révén a tiszakesziek szerezték meg a vezetést.
3 perc elteltével Kuru Bálint Róbert sárga lapot kapott.
A 7. percben szintén Váradi Alex volt eredményes.
A 35. percben Mizser Kristóf találata révén az ábrányiak szépítettek.
A félidőt jelző sípszóig már egyik csapat sem szerzett gólt, így 2:1-es eredménynél mehettek el pihenőre a csapatok.
A 65. percben Burai Norbert sárga lapot kapott.
2 perc elteltével Váradi Alex is sárga lapos figyelmeztetésben részesült.
A 88. percben Lukács Patrik Lóránt sárga lapot kapott.
A 90. percben Burai Norbert megkapta második sárga lapját is, ami már a pirosat jelentette.
A maradék játékidőben több gól nem született, így a Tiszakeszi – Bükkábrányi SC ifjúsági mérkőzés végeredménye 2:1 lett.

Sorry, this website uses features that your browser doesn’t support. Upgrade to a newer version of Firefox, Chrome, Safari, or Edge and you’ll be all set.