2022. október 29-én a Bükkábrányi SC U16-os csapata hazai környezetben lépett pályára. Sajóbábony együttesét fogadták a Szép Pál Sport telepen. A találkozó délelőtt 10 órakor kezdődött.
A 9. percben Lakatos Dávid gólja révén Sajóbábony csapata szerezte meg a vezetést.
2 perc elteltével az ábrányiak kiegyenlítettek. Lakatos Sándor János volt eredményes.
A 14. percben Lakatos Dávid ismét gólt szerzett.
3 perc elteltével Lakatos József Milán talált be az ábrányi kapuba.
A 21. percben újabb sajóbábonyi gól született.
A 27. percben Rácz Gyula Roland talált be ellenfele kapujába.
A 32. percben Szilágyi Sándor szerzett gólt csapatának.
A 38. percben Lakatos Sándor János gólja révén az ábrányiak szépítettek.
A 41. percben Lakatos József Milán volt eredményes.
Az első játékrészben több gól nem született, így 2-7-es sajóbábonyi vezetés mellett mehettek el pihenőre a csapatok.
Az 51. percben Lakatos Dávid talált be az ábrányi kapuba.
A 61. percben Jónás Krisztián szerzett gólt csapatának.
2 perc elteltével Lakatos Dávid megszerezte ötödik gólját is, ami csapatának már a tízediket jelentette.
A 77. percben szintén a sajóbábonyi csapat talált be az ábrányi kapuba.
A 86. percben Rácz Gyula Ronaldo volt eredményes.
3 perc elteltével Lakatos Erik Szilárd gólja révén az ábrányiak szépítettek.
Még egy perc sem telt el de Lakatos József Milán talált be az ábrányi kapuba.
A maradék játékidőben több gól nem született, így a Bükkábrányi SC - Sajóbábony mérkőzés végeredménye 3-13 lett.

Kovács Gyula
  • szerkesztő
  • Telefon: +36/30-395-4289
  • E-mail: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Sorry, this website uses features that your browser doesn’t support. Upgrade to a newer version of Firefox, Chrome, Safari, or Edge and you’ll be all set.